Kościół w DąbrówceKorowód dożynkowy

Majówka z jajem

Dnia 3 maja 2019r. w Zakrzowie odbył się festyn integracyjny "Majówka z Jajem". Na boisku sportowym spotkały się 4 zaprzyjaźnione drużyny aby zmierzyć się w turnieju piłki siatkowej. Drużyny pod różnymi nazwami ze: Zdzieszowic: Stare Osiedle MIX Team, Oleszki: Czarne Skrzaty, Zakrzowa: Wieś z jajem oraz Dąbrówki: Wieś z jajem,rywalizowały i świetnie się bawiły podczas rozgrywania meczów. Wszystko w atmosferze fair play. Zawody miały na celu popularyzowanie aktywności ruchowej oraz miłe spędzanie wolnego czasu. Drużyny zacięcie walczyły o zdobycie jak najlepszego wyniku więc duch rywalizacji udzielił się wszystkim a ich gra dostarczyła kibicom wielu emocji. Podczas majówki każdy mógł napić się kawy i skosztować słodkości domowej roboty. Wielką atrakcją dla wszystkich był owocowy kącik gdzie można było napić się przepysznych i zdrowych koktajli z owoców i warzyw przygotowywanych na miejscu, przez nasze panie. Zadbano również o to aby po wyczerpującej grze zjeść coś ciepłego.
Na zawodników i kibiców oraz czekały kiełbaski z grilla oraz bogracz. Po wspólnym posiłku nastąpiło ogłoszenie wyników, wręczenie pamiątkowych dyplomów i pucharów oraz specjalnie przygotowanych bonów upominkowych.

Wyniki:

Miejsce 1 – Zdzieszowice – Stare Osiedle

Miejsce 2 – Zakrzów

Miejsce 3 – Dąbrówka

Miejsce 4 - Oleszka

 

Dla najmłodszych również przygotowano wiele atrakcji. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się podczas gier sportowych prowadzonych przez Świetlicę Młodzieżową. Tworzyły również gigantyczne bańki oraz balonikowe cuda, a za udział we wspólnych zabawach dzieci otrzymywały słodkie upominki. Impreza zorganizowana została przez Rady sołeckie wsi Zakrzów
i Dąbrówka oraz mieszkańców Naszych wiosek.

Dziękujemy zawodnikom za stworzenie naprawdę ciekawego widowiska, wszystkim przybyłym gościom za wspaniałą atmosferę i zabawę a kibicom za doping dla swoich ulubieńców. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda
22 lipca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN